لطفا گوشی را در حالت عمودی به دست بگیرید

ترشی مخلوط بنفش سحر

....

تفاوت رنگی که در میوه ها و سبزیجات دیده می شود، به دلیل تفاوت و غلظت ترکیبات موجود در آنهاست. هویج بنفش یکی از انواع رنگی هویج است که خاستگاه اولیه آن، آسیای مرکزی بخصوص ایران و افغانستان می باشد. رنگ تیره این نوع هویج، نشان دهنده غلظت بالای آنتوسیانین ها در این هویج می باشد. آنتوسیانین ها، بدن شما را در برابر سلول های سرطانی تقویت می کند. از دیگر خواص هویج بنفش، می توان به درمان بیماری آلزایمر، کاهش التهاب، تسهیل فرآیند هضم و ... اشاره نمود.

نکته قابل توجه این است که منشاء این نوع هویج، کاملا طبیعی بوده و اصلاح ژنتیک شده و یا تراریخته نمی باشد. از رنگدانه های این نوع هویج به عنوان رنگ طبیعی در برخی از مواد غذایی استفاده می شود. این هویج به دلیل ایجاد رنگ بنفش بسیار مناسب برای استفاده در انواع ترشی است.

 ترشی مخلوط تولید شده با استفاده از هویج بنفش یکی از محصولات جدید شرکت صنایع غذایی سحر می باشد که با داشتن ظاهری زیبا و طعمی مطلوب می تواند زینت بخش سفره های شما باشد.

 

کارخانه همدان: شهرک صنعتی بوعلی، بلوار یکم، خیابان سیزدهم، شماره 38 | دفتر تهران: خیابان ولیعصر، خیابان فیاضی (فرشته)، شماره 87، طبقه دوم غربی
: 22669236 (21)+98 | 4383277 (813)+98 | : info@saharfood.com
دانلود کاتالوگ محصولات
دانلود فرم استخدام