لطفا گوشی را در حالت عمودی به دست بگیرید

سس سالاد لیموی سحر؛ محصولی رژیمی و چربی سوز

....

لیموترش میوه ای سرشار از ویتامین C، اسید سیتریک، پتاسیم و فلاونوئیدها می باشد که دارای خواص شگفت انگیزی از جمله کاهش ابتلا به انواع سرطان، بهبود سلامت قلب، تقویت سیستم ایمنی، درمان عفونت کلیه و مثانه و کمک به دفع سموم و رسوبات مجاری ادرار می باشد. لیمو ترش همچنین، خاصیت ضدعفونی کننده و برطرف کننده عفونت ها، درمان بیماری اسکوروی، نگهدارنده طبیعی، کمک به هضم، چربی سوزی و کاهش وزن و ... داشت و در برخی از منابع به عنوان پادزهری قوی از آن نام برده شده است. فلاونوئیدهای موجود در لیمو ترش تازه نیز دستگاه گوارش را تحریک کرده و ترشح شیره های گوارشی و صفرا را نیز افزایش می دهند.

در تهیه سس سالاد ليموی سحر از آبلیموی کاملا طبیعی و پاستوریزه استفاده شده و فاقد هرگونه طعم دهنده مصنوعی می باشد. این موضوع باعث شده تا سس سالاد لیموی سحر علاوه بر داشتن طعم و بوی بی نظیر، محصولی رژیمی و چربی سوز به شمار بیاید. همچنین، با توجه به این که بسیاری از مصرف کنندگان محترم هنگام استفاده از مایونز، از آب لیموترش استفاده می کنند، صنایع غذایی سحر تمامی این اهداف را به صورت یک جا در نظر گرفته و سس سالاد ليموی سحر را در جهت رضایتمندی و سهولت مصرف مشتریان خود در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار داده است.

 

کارخانه همدان: شهرک صنعتی بوعلی، بلوار یکم، خیابان سیزدهم، شماره 38 | دفتر تهران: خیابان ولیعصر، خیابان فیاضی (فرشته)، شماره 87، طبقه دوم غربی
: 22669236 (21)+98 | 4383277 (813)+98 | : info@saharfood.com
دانلود کاتالوگ محصولات
دانلود فرم استخدام