لطفا گوشی را در حالت عمودی به دست بگیرید

سس ماکارونی با سويا و قارچ سحر

....

 استفاده از سويا و قارچ در تولید کنسرو سس ماکارونی، این محصول را به یک غذای کامل و سالم با میزان پروتئین، املاح و ویتامین های بالا تبدیل کرده است. از ان جا که در تولید این محصول از سویا استفاده شده است، جایگزین مناسبی برای سس ماکارونی با گوشت می باشد. سویا خطر بروز سرطان سینه، پوکی استخوان و بیماریهای قلبی را کاهش می دهد. پروتئین سویا به علت داشتن اکثر اسیدهای آمینه مورد نیاز رشد در بدن به عنوان منبع مناسب تغذیه برای کودکان محسوب می شود. سویا همچنین، از نظر ویتامین های گروه B غنی بوده و دارای ویتامین های C، D ، E ، K و کاروتن می باشد. به علاوه، سویا دارای خاصیت آنتی بیوتیکی بوده، به فعالیت روده ها و دفع منظم مواد زائد بدن کمک می کند. سویا مقدار تری گلیسیرید خون را پایین آورده و سنگ کیسه صفرا را شکسته تا راحتتر از بدن دفع شود.

قارچ نیز سرشار از اسیدهای آمینه بوده و دارای اسیدفولیک، فسفر، سدیم، کلسیم، پتاسیم، ویتامین های B12، B3، B2، B، D، ویتامین C و آهن می باشد. علاوه بر ارزش غذایی، از ان جا که قارچ خاصیت خون سازی و ضد ویروسی دارد، در تقویت قوای عصبی، رفع حالات خستگی و جلوگیری از ابتلا به پوکی استخوان مؤثر می باشد.

شرکت صنایع غذایی سحر همدان در جهت سهولت مصرف و رضایت مشتریان، کنسرو سس ماکارونی با سویا و قارچ را در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار داده است. امیدواریم از چشیدن طعم این محصول لذت ببرید.