لطفا گوشی را در حالت عمودی به دست بگیرید

طرز تهیه پنیر موزارلای کرانچی

....

محصولات مورد نیاز:

طرز تهیه پنیر موزارلای کرانچی با سس تند

پنیر موزارلای سوخاری شده یکی از طعم هایی است که هیچ وقت فراموش نمی کنید. پنیر سوخاری را با سس تند به عنوان پیش غذا سرو کنید و از آن لذت ببرید.

مواد لازم: (مناسب برای 8 نفر)


پنیر موزارلای تازه 220 گرم

پنیر پارمزان رنده شده 1/4 پیمانه

تخم مرغ 2 عدد

سس گوجه فرنگی تند سحر

پودر سوخاری یا خرده نان 1 و نیم پیمانه

سیر 2 حبه

آرد ساده 2 ق.غ.

روغن سرخ کردنی به میزان لازم


زمان تهیه: 40 دقیقه

طرز تهیه:

ابتدا تخم مرغ ها را داخل یک کاسه یا بشقاب کمی گود شکسته و هم بزنید. آرد سوخاری یا خرده های نان را به همراه پنیر پارمزان داخل یک بشقاب ریخته و با هم مخلوط کنید. کمی فلفل نیز به مواد اضافه کنید و هم بزنید.

حالا پنیر موزارلای تازه را از آب بیرون آورده و این توپ ها را تکی داخل آرد بغلتانید. همه سطح پنیر باید به مخلوط آرد آغشته شود. بعد از این مرحله توپ های پنیری را داخل تخم مرغ غلتانده و دوباره به آرد آغشته کنید تا همه اطراف آن به آرد داشته باشد. دوباره پنیر را داخل تخم مرغ و آرد سوخاری فرو کنید تا کاور ضخیم تری داشته باشد و پس از سرخ شدن حالت ترد و کرانچی را به خود بگیرد.

حالا کف یک ظرف مناسب، کاغذ شیرینی پزی پهن کرده و پنیر موزارلای کاور شده را روی آن قرار داده و به مدت 20 دقیقه داخل فریزر قرار دهید. بعد از این مدت از فریزر خارج کرده و یکی یکی داخل روغن سرخ کردنی داغ بیاندازید تا خوب طلایی رنگ شود. پنیرهای سرخ شده را روی دستمال آشپزخانه قرار داده تا روغن اضافی آن گرفته شود، سپس با سس گوجه فرنگی تند سحر سرو کنید.

کارخانه همدان: شهرک صنعتی بوعلی، بلوار یکم، خیابان سیزدهم، شماره 38 | دفتر تهران: خیابان ولیعصر، خیابان فیاضی (فرشته)، شماره 87، طبقه دوم غربی
: 22669236 (21)+98 | 4383277 (813)+98 | : info@saharfood.com
دانلود کاتالوگ محصولات
دانلود فرم استخدام