لطفا گوشی را در حالت عمودی به دست بگیرید

فینگرفود مرغ و ذرت؛ خوشمزه و ارزان

....

محصولات مورد نیاز:

طرز تهیه فینگرفود مرغ و ذرت

 فینگرفودها یکی از جذاب ترین خوراکی ها هستند که با هزینه ای کم درست می شوند و در مهمانی ها و دورهمی هایتان می توانید سرو کنید. این خوراکی های فانتزی همیشه هیجان انگیز هستند و به ذائقه کودکان و بزرگسالان خوش می آیند. در ادامه دستور تهیه یک فینگرفود خوشمزه با مرغ را برای شما آورده ایم:

مواد لازم:


کنسرو ذرت سحر

سینه مرغ ریش شده 1 عدد

سس مایونز کم چربی سحر به میزان لازم

خیارشور ویژه سحر

پیازچه به مقدار لازم

هویج خرد شده 1 عدد

نان باگت 1 عدد

نمک و فلفل به میزان لازم


زمان تهیه: 90 دقیقه

طرز تهیه:

در ابتدا سینه مرغ پخته شده را ریش ریش کنید. سپس 5 عدد خیارشور ویژه سحر رنده کرده، هویج و پیازچه را نیز خرد کرده و به 100 گرم ذرت سحر اضافه کنید. این مواد را داخل مرغ ریش شده ریخته و خوب با هم مخلوط کنید.

زمانی که مواد به خوبی با هم مخلوط شدند، سس مایونز کم چرب سحر را باز کرده و به میزان لازم از آن را به همراه نمک و فلفل به مواد اضافه کنید. مواد را هم بزنید تا یکدست شود. مواد را کنار گذاشته و دو سر نان باگت را ببرید. داخل نان را خالی کنید و با یک وردنه سطح آن را به خوبی صاف کنید تا به شکل یک خمیر مستطیل شکل در بیاید. هنگامی که نان خوب صاف شد، مواد را روی آن قرار داده و به شکل رولت نان را بپیچید. در مرحله بعد، نان را داخل یک سلفون پیچیده و داخل یخچال قرار دهید. بعد از 1 ساعت از یخچال خارج کرده و به کمک چاقو به برش های کوچک تقسیم کنید. فینگرفود مرغ و قارچ آماده شد. میل نمایید.