لطفا گوشی را در حالت عمودی به دست بگیرید

پیتزا قارچ؛ خوشمزه و گیاهی

....

محصولات مورد نیاز:

طرز تهیه پیتزا قارچ

با شروع سال تحصیلی جدید، درست کردن غذاها و میان وعده های سالم و ساده یکی از دغدغه های مادران است. یک غذای خوشمزه که می توانید در کمتر از 20 دقیقه برای فرزندان عزیزتان آماده کنید. پیتزای قارچ که در این دستور غذا برای شما آورده ایم، به خاطر داشتن انواع سبزیجات مناسب کسانی که رژیم گیاهخواری دارند نیز می باشد.

مواد لازم:


کنسرو قارچ ورقه ای سحر

فلفل دلمه ای رنگی خرد شده 1/2 پیمانه

جعفری خرد شده 2 ق.غ.

زیتون بدون هسته  1/2 پیمانه

سیر دو حبه

سس کچاپ سحر  

گوجه خشک شده 1/2 لیوان

پیاز متوسط دو عدد

روغن زیتون بکر دو قاشق سوپ‌خوری

پنیر پیتزا 1/4 پیمانه

نمک  1/2 ق.چ.

فلفل سیاه 1/2 ق.چ.

نان تست 4 عدد


زمان تهیه: 1 ساعت

طرز تهیه:

در اولین مرحله، کنسرو قارچ ورقه ای سحر را باز کنید و آن را آبکش کنید. فلفل دلمه ای، جعفری و پیاز را به اندازه متوسط خرد کرده و سیر را رنده کنید. این مواد را به همراه گوجه خشک و زیتون خرد شده مخلوط کنید.

در مرحله بعد، فر را روی 200 درجه سانتیگراد تنظیم کنید. کف سینی فر کاغذ آشپزی گذاشته و نان تست را روی فر بچینید. سبزیجاتی که با هم مخلوط کرده بودید را روی نان ها بریزید. روی مواد مقداری روغن زیتون و پنیر پیتزا بریزید. در آخرین مرحله نیز، سس کچاپ سحر را به همراه مقداری دلخواه نمک و فلفل روی مواد بریزید و سینی فر را داخل فر قرار دهید.

بعد از 20 دقیقه سینی را از فر خارج کرده، روی پیتزا را با جعفری خرد شده تزیین کنید و از طعم بی نظیر این پیتزای قارچ خوشمزه وگیاهی لذت ببرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

کارخانه همدان: شهرک صنعتی بوعلی، بلوار یکم، خیابان سیزدهم، شماره 38 | دفتر تهران: خیابان ولیعصر، خیابان فیاضی (فرشته)، شماره 87، طبقه دوم غربی
: 22669236 (21)+98 | 4383277 (813)+98 | : info@saharfood.com
دانلود کاتالوگ محصولات
دانلود فرم استخدام