لطفا گوشی را در حالت عمودی به دست بگیرید

یک میان وعده خوشمزه برای کودکان

....

محصولات مورد نیاز:

طرز تهیه پیاز سوخاری به همراه سس مخصوص

یکی از میان وعده های سالمی که می شود تهیه کرد انواع سوخاری سبزیجاتی مثل کلم، پیار و ... است. همه افراد با هر سنی از این میان وعده های سالم استقبال می کنند. در این دستور آشپزی طرز تهیه پیاز سوخاری به همراه سس مخصوص را آورده ایم.

مواد لازم: (برای تهیه پیاز سوخاری)


پیاز خام به مقدار لازم

آرد گندم به مقدار لازم

تخم مرغ به مقدار لازم

پودر سوخاری به مقدار لازم

نمک، زردچوبه و فلفل به مقدار لازم


طرز تهیه پیاز سوخاری:

پس از پوست کندن و شستن پیازها در ظرفی گذاشته و اجازه دهید تا خشک شود. سپس آن را به صورت حلقه ای برش دهید. دقت کنید که ضخامت حلقه ها زیاد نباشد (حدود 1-1.5 سانتی متر). در مرحله بعد این حلقه ها را از هم طوری جدا کنید تا هر حلقه دو لایه پیاز داشته باشد.

در یک کاسه تخم مرغ ها را شکسته، مقداری نمک و زردچوبه نیز به آن اضافه کنید و خوب هم بزنید. پیازها را داخل این مواد کرده  سپس داخل آرد بغلتانید. بار دیگر این کار را تکرار کنید و در نهایت داخل پودر سوخاری بزنید.

داخل یک قابلمه مقدار کافی روغن بریزید و روی حرارت متوسط قرار دهید. اجازه دهید تا روغن خوب داغ شود و پیاز ها را داخل آن بریزید. بعد از طلایی رنگ شدن پیازها را از روغن خارج کرده و روی دستمال کاغذی بچینید تا روغن اضافی آن گرفته شود.

در این مرحله آموزش یک سس خوشمزه که با بسیاری از پیش غذاها سازگار است را آورده ایم. با ما همراه باشید.

 

مواد لازم: (برای تهیه سس مخصوص)


سس مایونز به مقدار لازم

ماست چکیده مقدار کم

خیارشور رنده شده به مقدار لازم

شوید به مقدار لازم

سیر رنده شده به مقدار لازم


طرز تهیه سس مخصوص:

برای تهیه سس کافی است تمام مواد را داخل یک کاسه با هم مخلوط کنید و در یخچال قرار دهید تا مزه‌ها به خورد هم روند. اگر شوید تازه در دسترس نداشتید، می‌توانید از شوید خشک استفاده کنید.

 

کارخانه همدان: شهرک صنعتی بوعلی، بلوار یکم، خیابان سیزدهم، شماره 38 | دفتر تهران: خیابان ولیعصر، خیابان فیاضی (فرشته)، شماره 87، طبقه دوم غربی
: 22669236 (21)+98 | 4383277 (813)+98 | : info@saharfood.com
دانلود کاتالوگ محصولات
دانلود فرم استخدام